Фізика 8 клас


Фізика 8 клас
14.04
Тема: Розв’язування задач
Де задача – там творчість,
де творчість – там особистість,
де освіченість – там безперервний
процес навчання.
Картка №1
Одиницею вимірювання роботи електричного струму в системі СІ є:

 
T                                       1Кл                               1Дж
Сила                                          Тіло                           Де задача
Картка №2
Сила струму у нерозгалуженій частині кола при паралельному з’єднанні провідників дорівнює:
І = І1 = І2                                      І= І1  + І2                                         І=І1 ­ І2
  ключ                                                 - там                           робота
Картка №3
Одиницею вимірювання потужності електричного струму в системі СІ є:
     1ВТ                                         1Дж                               
      творчість                                            дім                      радість
Картка №4
Закон Ома для ділянки кола має вигляд:
І=q/t                                             I=U/R                              I=UR
прилад                                            де творчість                    струм

Розв’язування задач
1.     Розрахуйте, скільки коштує електроенергія, витрачена на роботу електричної праски за 2 год? Сила струму 4А, напруга 220В, тариф 24,6к. за 1 кВт  .  год.


Задача 1.

Дано:                                   Формули:                                  Розв’язування:
                                 
t = 2год                       A = I•U•T       А = 4А•220В•2год = 1760Вт•год=
                                                              =1,76кВт•год     
I = 4A                          B = A•T
U = 220 B                                          В = 1,76 кВт•год• 24,6 коп/(кВт•год) =
T = 24,6 коп/(кВт•год)                       = 43,3 (коп.)
В коп. - ?                                                             Відповідь: 43,3 коп.                                                                                                                          
        
2.     За який час проходження струму через спіраль електроплитки потужністю 600 Вт у ній виділиться 360 кДж енергії?

Задача 2.


Дано:                                                                       Розв’язування:                                
Р = 600 Вт                P=A/t                      t=360000 Дж/600 Вт =600(с)=10хв
А = 360 кДж     
А = 360000 Дж                  t=A/P                           Відповідь: 10 хв.                           
t -?                                                                                                                                           

Домашнє завдання 
Повторити §33, стор. 184, вправа 33.
Виконайте  завдання та перешліть на електронну адресу captatana5@gmail.com

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Фізика і астрономія 11 клас

10 клас Хімія

Хімія 9 клас